Humor • Rozrywka • Dowcipy Ciekawostki • Satyra • Skandale • Polski portal satyryczny  humor   newsy   kontakt do Sadurski.com
dowcip,dowcipy,humor,sms,polski,polskie,gry,flash,galeria rysunku,rysunki,rysunek satyryczny,serwis
Dziś jest: wtorek, 26. września 2017 r.
szukaj:
  w:
Dodaj do Ulubionych!
Pół miliona wizyt co miesiąc :-) Codziennie nowości - satyryk Szczepan Sadurski zaprasza.
Polonia. Podróże. Rozrywka.

ciekawostki
Encyklopedia 10.000 ciekawostek: ciekawostki i informacje na prawie każdy temat!

 

Ludzie / Miasta / Państwa / Nazwy / ciekawostki - główna
Losowa ciekawostka / Najpopularniejsza / Wszystkie tagi / O serwisie
Tu jesteś: ciekawostki / Uczestnicy konkursu w Zielonej Górze


Wyszukaj w treści i słowach kluczowych:

Uczestnicy konkursu w Zielonej Górze

Pełna liczba nagród oraz uczestników konkursu satyrycznego "Sztuczna inteligencja".

XVIII OTWARTY MIĘDZYNARODOWY KONKURS NA RYSUNEK SATYRYCZNY „Sztuczna inteligencja” Zielona Góra 2016

XVIII INTERNATIONAL OPEN CARTOON CONTEST „Artificial intelligence” Zielona Góra (Poland) 2016

NAGRODY GŁÓWNE

1. I miejsce - Grigori Katz – Izrael
2. II miejsce - Konstantin Kazanchev – Ukraina
3. III miejsce - Jiři Novak – Czechy

THE WINNERS
1st  Prize – Grigori Katz (Israel)
2nd Prize – Konstantin Kazanchev (Ukraine)
3rd Prize – Jiři Novak (Czech Republic)

NAGRODY SPECJALNE
4. Katarzyna Piróg – Polska – nagroda ufundowana przez Muzeum Karykatury im. E. Lipińskiego w Warszawie
5. Grigori Katz – Izrael – nagroda ufundowana przez Stowarzyszenie Polskich Artystów Karykatury w Warszawie
6. Mirosław Hajnos - Polska – nagroda ufundowana przez Elektrociepłownię „Zielona Góra” S.A
7. Sławomir Makal - Polska – nagroda ufundowana przez Zielonogórski Ośrodek Kultury
8. Zbigniew Jujka – Polska – nagroda ufundowana przez Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze
9. Paulina Poczęta – nagroda ufundowana przez Biuro Wystaw Artystycznych w Zielonej Górze

SPECIAL PRIZES
Katarzyna Piróg (Poland) – Special Award funded by Muzeum Karykatury im. E. Lipińskiego w Warszawie
Grigori Katz (Israel) - Special Award funded by Stowarzyszenie Polskich Artystów Karykatury w Warszawie
Mirosław Hajnos (Poland) - Special Award funded by Elektrociepłownia "Zielona Góra” S.A.
Sławomir Makal (Poland) - Special Award funded by Zielonogórski Ośrodek Kultury
Zbigniew Jujka (Poland) - Special Award funded by Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze
Paulina Poczęta (Poland) - Special Award funded by Biuro Wystaw Artystycznych w Zielonej Górze

Poniżej osoby, których prace zostały zakwalifikowane do udziału w wystawie pokonkursowej i do katalogu (zaznaczone gwiazdką).

Contestants whose works have been admitted to the post-contest exhibition (symbol *).


ARGENTYNA (ARGENTINE)
Adrian Anibal Palmas*
Daniel Eduardo Varela*

AUSTRIA
Hannelore Greinecker-Morocutti
Jelio-Anton Stefanov
Stefan Wenczel

BELGIA (BELGIUM)
Luc Descheemaeker*

BIAŁORUŚ (BELARUS)
Oleg Gutsol

BOŚNIA I HERCEGOWINA (BOSNIA AND HERZEGOVINA)
Goran Krčmar

BRAZYLIA (BRASIL)
Erico Ayres
Eder Santos

BUŁGARIA (BULGARIA)
Anatoliy Stankulov*
Maya Tcholakova
Zidarov Veselin*

CHILE
Horacio Brandi Walsen*

CHINY (CHINA)
Guibao Gai*
Li Hai Feng*
Gai Yu
Li Zhong

CHORWACJA (CROATIA)
Slobodan Butir*
Borislav Hegedušić*

CYPR (CYPRUS)
Huseyin Cakmak*

CZARNOGÓRA (MONTENEGRO)
Darko Drljević*
Luka Lagator*

CZECHY (CZECH REPUBLIC)
Miroslav Barták*
Evžen David*
Jan Hrubý
Břetislav Kovařik*
Jiři Novak*
Jiři Srna
Tomáš Truneček
Ivana Valocka

FINLANDIA (FINLAND)
Heino Partanen*

FRANCJA (FRANCE)
Luc Arnault
Robert Rousso*

GRECJA (GREECE)
Grigoris Georgiou*

INDIE (INDIA)
Sekhar Babu Munduru
Gangadhar Thipparthi

INDONEZJA (INDONESIA)
Fransiskus Agus Harsanta*

IRAN
Ehsan Ganji*
Mohammad Hadi
AliReza Keshtkar
Faramarz Keshtkar
Gilda Khalifeh
Mohamad Javad Mohamadi
Saeed Sadeghi*
Saman Torabi*

IZRAEL (ISRAEL)
Grigori Katz*
Ilya Katz

JAPONIA (JAPAN)
Noriaki Ishiyama
Shinji Iwamoto*

LITWA (LITHUANIA)
Stanislav Kaplevski*
MACEDONIA
Tode Blaževski
Zlatko Krstevski*

MALEZJA (MALAYSIA)
Joyce Sivapatham*

NIEMCY (GERMANY)
Steffen Jahsnowski-Herschel*
Pavel Taussig
Frank J. Zimmermann*

NIGERIA (NIGERIA)
Azuka Nwokocha

POLSKA (POLAND)
Anna Bartczak
Bartłomiej Belniak*
Zbigniew Biegaj*
Kaja Borzdyńska
Sylwia Brancewicz
Przemysław Bukowski
Henryk Cebula*
Monika Czarnecka
Krzysztof Denkiewicz
Piotr Depta*
Jerzy Fedro*
Marcin Frąckowiak
Artur Galicki
Leonard Grabowski
Michał Graczyk
Michalina Grygiel
Danuta Hajdas
Mirosław Hajnos*
Elżbieta Hereźniak
Agata Hop
Weronika Horożyńska
Jerzy Jakubów
Zbigniew Jujka*
Grzegorz Kaczorowski*
Robert Kempisty*
Zbigniew Kołaczek*
Andrzej Kołodziej
Krzysztof Konopelski
Lech Kotwicz
Izabela Kowalska-Wieczorek*
Magda Kozieł-Nowak
Tadeusz Krotos
Anna Kryger-Gutowska
Zbigniew Kucia
Paweł Kuczyński*
Katarzyna Kuzior*
Jacek Lanckoroński
Karolina Lewandowska
Artur Ligenza*
Wiesław Lipecki*
Liwia Litecka
Aleksandra Łachacz
Łucjan Madziar*
Jacek Majcherkiewicz*
Sławomir Makal*
Dariusz Mrożek
Paweł Nawrot
Sebastian Nowak
Monika Owieśna
Damian Pacha
Piotr Pawlukiewicz
Grzegorz Piotrowski
Katarzyna Piróg*
Zbigniew Piszczako
Paulina Poczęta*
Mieczysław Podgórski*
Czesław Przęzak*
Jan Sajdak
Sara Schneps
Barbara Skiba*
Krzysztof Skrzypczyk
Ewelina Soból
Paweł Stańczyk*
Zbigniew Strenk
Daniel Strzelczyk
Jan Surma*
Krzysztof Suski
Marcin Szelągowski
Anna Szmuda
Marek Szymańczuk
Magdalena Szymańska
Mateusz Świstak
Maciej Trzepałka*
Grzegorz Wach
Robert Wałęsiak
Maria Wawrzyniak
Rafał Werszler
Alicja Wieczorek
Daria Wołoszyn
Magdalena Wosik*
Zbigniew Woźniak*
Dariusz Wójcik*
Klementyna Zabłocka
Piotr Zaraś*
Radosław Zaremba

PORTUGALIA (PORTUGAL)
Ricardo Ferreira*

ROSJA (RUSSIA)
Vadim Konoplyansky
Lubow Y. Belova
Dmitry Kononov
Alexey Mikhayluser
Igor Nikitin
Maxim Smagin*

RUMUNIA (ROMANIA)
Cornel-Marin Chiorean*
Constantin Ciosu*
Aurel Silviu Cocianu
Nicolae Lengher
Marian Lupu
Carmen-Niculina Misaila
Adrian Rus*

SERBIA
Branislav Kan
Filip Karan
Vaso Krčmar
Dušan Majstrović
Mileta Miloradović*
Aleksandar Petrikanović*
Stefan Pleskonjic
Jovan Prokopljević*
Severin Šikanja
Jovan Turcinović

SŁOWENIA (SLOVENIA)
Jure Engelsberger
 
TURCJA (TURKEY)
Erdogan Basol*
Ferhat Demirbas
Duru Giftçi
Musa Gumus*

UKRAINA (UKRAINE)
Valeriy Chmyriov*
Aleksander Dubovsky*
Mykola Kapusta
Konstantin Kazanchev*
Viacheslav Kazanevskji
Vladimir Kazanevsky*
Oleksy Kustovsky*
Ihor Maryniak*
Valery Momot*
Mykola Prynkovskyi

USA
Andrzej Pacułt*
Marco Ramos*
Andrzej Szczepaniec

UZBEKISTAN
Akram Bakramov
Kristina Belousova*
Makhmudjon Eshonkulov*
Mirsaid Gaziyev
Farrukh Teshaev*

WĘGRY (HUNGARY)
Gergely Bacsa*
Istvan Kelemen

WIELKA BRYTANIA (UNITED KINGDOM)
Paweł Król*
Stephen Mumberson*

WŁOCHY (ITALY)
Andrea Pecchia*


Powyższa ciekawostka z ilustracją: tutaj

Powrót / Wyślij / Wydrukuj / Zgłoś błąd

Słowa kluczowe: nagrody, rysunek satyryczny, Zielona Góra
dodał: admin
prawa autorskie

Inne ciekawostki z tematu:

Humor, Satyra

Newsy

www.Ciekawostki.Sadurski.com

Ciekawostki.Sadurski.com

Zobacz też: Ciekawostki polskie


Sadurski.com / kontakt / reklama / dla mediów / biznes oferty / patronat / współpraca / partnerzy